Ana Sayfa Haberler U-Boat Worx’un yeni modelleri ile tanışın.

U-Boat Worx’un yeni modelleri ile tanışın.

450
mini denizaltı u-boat

En yeni model serisi olan C-Araştırmacı, okyanus tabanında daha derin, daha uzun görevler için yeni bir pil kullanıyor.

C-Research'in panoramik kabarcığı, araştırmacıların görmelerini kolaylaştırıyorDerin dalış U-Boat Worx C-Research, yeni bir pil kullanıyor 

C-Research 2-500 okyanus yüzeyinin 500 metre altına iki yolcu alacak

2-500 en küçük, en az yetenekli C-Research

En son U-Boat denizaltılarındaki en büyük gelişme, kurşun asidi kullanımına kıyasla % 350 oranında geliştirilmiş bir kapasiteye sahip yeni bir basınca dayanıklı lityum-iyon pil sistemidir. Şirket, 62 kWh’lik bataryasının en derin dalış C-Research denizaltının çalışma penceresinin iki katı deniz seviyesinden 4000 metreye (13,123 fit) kadar test edildiğini söylüyor.

Bu büyük piller sayesinde, okyanusun dibinde daha fazla vakit harcayabiliyorlar. Yeni deniz altılar okyanusun en derin ve en karanlık köşelerindeki görevleri daha kolay gerçekleştirmeleri için daha fazla ışık kullanmaları ve daha güçlü ekler çalıştırmalarını sağlıyor.

C-Araştırmacı 2-500 modelinden başlayarak beş model içeriyor. Adından da anlaşılacağı üzere, iki kişilik bir alt sınıf 500 metreye (1,640 fit) kadar dalış yapabilir. 2-2000, iki yolcuyu yüzeyin 2.000 metre (6,562 ft) altına alabilen en derin dalış modelidir. 480, 1,100 ve 1,700 metreye (sırasıyla 1,575, 3,609 ve 5,577 ft) erişebilen üç farklı üç kişilik model de mevcuttur.

Geleneksel denizaltılar sınırlı bir görüş sunarken U-Boat Worx, etraflarında olanları panoramik bir görünüm için geniş bir akrilik kürenin arkasına koyuyor. Keskin gözlü araştırmacılar konunun engelsiz bir görünümü işlerini yürütebilir iken,hiç bir şeyi kaçırmayacaklardır.

“Dünyanın en büyük denizaltı filosunu tasarlama, inşa etme ve kullanma konusundaki son yenilikleri birleştirerek yeni C-Araştırmacı serimiz, süper yat sahipleri ve derin okyanus araştırma topluluklarına en güvenli, en iyi performans gösteren ve en lüks su altı denizaltılarını sunuyor.”diyor, şirket kurucusu Bert Houtman.

Yeni C-Research denizaltıları 2018 yılının ikinci çeyreğinde piyasaya çıkacak. Bu aşamada fiyatlandırma hakkında bir ayrıntı yok, ancak turizm modelleri perakende 2 milyon ABD doları nın üstünde .

Kaynak: U-Bot Worx