Ana Sayfa Haberler Integral 512 GB microSD kartı piyasaya sundu

Integral 512 GB microSD kartı piyasaya sundu

400

İntegral’in 512 GB’lık microSDXC V10, UHS-I U1 kartı sayesinde mobil cihazlar için yarım terabayt depolama alanı geride kaldı.

Günümüz akıllı telefonlarında ve tabletlerinde bulunan entegre bellek, kameralarının etkileyici fotoğraf ve video özellikleriyle çok hızlı bir şekilde dolabilir . Birlikte verilen taşınabilir bilgisayarınız, kişisel asistanınız ve medya flamalarınız bir microSD’ye sahip olursa, önümüzdeki ay satışa sunulduğunda İngiltere’deki Integral’ın en geniş kapasiteli kartında pop yapabilirseniz, depolama kaygısı daha az endişe veriyor.

Integral’ın James Danton, “Bir şirket olarak, dünya genelindeki microSDXC’de 512 GB kapasite kilometre taşına ilk katılan kişi olmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

Kart, uyumlu Android akıllı telefonlar ve tabletler, dijital kamera, hareket kamları ve dronlar tarafından çekilen Full HD videonun daha hızlı ve daha güvenilir şekilde depolanması için Video Speed ​​Class 10 standardınıkarşılıyor .

Ve şirket, yeni hafıza kartının bir dizi akıllı telefonda performans testi yaptığını ve 80 MB / s veri aktarım hızına ulaştığını söylüyor. SanDisk’inEylül 2017’de duyurduğu 400 GB’lık microSD kart kadar hızlı değil , fotoğraf ve video ile doldurmak için 100’den fazla megabayt alıyorsunuz.

512 GB microSDXC kartın önümüzdeki ay henüz açıklanmayan fiyatlarla satışa sunulması planlanıyor ancak SanDisk’in 400 GB microSD kartı 250 ABD dolarına mal olmasına rağmen ucuz olmayacak.

Kaynak: İntegral