Ana Sayfa Mekan Tanıtımları Trilye Bağ Evi Kahvaltı ve Restaurant

Trilye Bağ Evi Kahvaltı ve Restaurant

185

    Merhabalar;

   Bu yazımda sizlere gidilesi mekanların başında gelen Bağ evi Kahvaltı ve Restaurant işletmesinden bahsedeceğim. Gidip de ne yapacağız? derseniz işletmenin adından da belli olduğu gibi manzara eşliğinde karnımızı doyuracağız. Bana kalırsa Tirilye’nin manzarasının en mükemmel olduğu yere konumlanmış. Hava açık olduğu zaman karşıda Armutlu ve İmralı adasını rahatça görebileceğiniz, harika bir yerde. Ücretsiz otoparkı mevcut, girişinde hava müsait olduğunda oturabileceğiniz, açık alanı da bulunan, kış günleri için sıcacık olan sobalar ve şöminesi ile görselliğini de tamamlamış, zevkli bir tasarıma ve dizayna sahip, kapalı alanı ile hem gözümüzü, hemde karnımızı güzelce doyurabileceğimiz, aile ortamında bir mekan. Kahvaltı menüsü oldukça zengin olan işletmede, serpme kahvaltınızın yanında, benimde yaptığım gibi sınırsız olarak termos termos çay içebilirsiniz. Sadece serpme kahvaltı ile de tıka basa doyabileceğiniz gibi dilerseniz ekstra lezzetleri de tada bilirsiniz veya 2 kişi giderseniz 1 kahvaltı ve kavurmalı yumurta, patates veya menemen ile menünüzü zenginleştirebilirsiniz. Akşamları ise daha ziyade balık menüleri tercih edilen Bağ Evinde fiyatlarda günümüze göre gayet uygun diyebileceğimiz seviyede. Servis hızlı ve titiz, güler yüzden taviz vermeyen işletme anlayışı saygılı ve babacan işletme sahibi Nurettin bey çok misafirperver ve ikramları ile müşteri memnuniyetini çok da güzel sağlıyor. Ramazanda bir başka güzel olan mekanda nasip olursa buradan iftar menüsünü de yayınlayacağım.

    Tabi ki bazı kişiler için eksi olabilecek bir yönü de, gerçi mekanla alakalı değil ama genede bilgi bilgidir, bulunsun. Trilye de sokak hayvanları oldukça çok sayıda, ve insanlarla iyi ilişkiler içerisindeler, yani evciller. Restaurantın otoparkında sizi karşılamaya bir kaç tanesi gelebilir ve kapalı mekana kadar eşlik edebilirler 🙂 Saatlerce sevebilirsiniz doymuyorlar sevilmeye. Yani benim için güzel bir artı.

    Diğer husus ise Trilye Bağ Evi özellikle hafta sonları, havalarda güzel olduğunda dışarıdan çok ziyarete uğrayan bir işletme, o yüzden tavsiyem sabah erkenden gidin. Kafanıza göre masanızı seçin manzara eşliğinde veya sıcacık sobanın yanında karnınızı güzelce doyurup doğruca Tirilye sokaklarını gezmeye koyulun inanın tatil günleri vakit çok hızlı geçiyor.

Bağ Evi Trilye
Güncel 15/12/2019 Menü ve Fiyatları
Muhteşem Manzarası
Muhteşem Manzarası
Muhteşem Manzarası
Ön kısımı açık hava severlere
Ön kısımı açık hava severlere
Bağ Evi Girişi ve Ön kısımı açık hava severlere
Bağ Evi Kapalı Bölüme Giriş Kapısı
Bağ Evi Cam kenarından manzarası
Bağ Evi İç mekandan